VİLLA MODERN

VİLLA MODERN

MALATYA VİLLA MODERN PROJESİ DETAYLAR

‘’Villa Modern’’ projemiz Malatya’nın batısında yer alan Yeşilyurt’un Tecde bölgesinde hayata geçirilmiştir. 17 adet lüks villadan oluşan ve nezih bir yaşam vadeden ‘’Villa Modern’’ projesi Malatya’nın gelişen mimarisine, artan standartlarına ve lüks konut konseptine uygun olarak tasarlanmıştır. Lüks bir villada ailenizle keyifli ve huzurlu bir yaşam sürmeniz için tüm imkanları size sunan ‘’Villa Modern’’ projesi tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilmiştir.

Toplam 7.250 m2 bir alana inşa edilen ‘’Villa Modern’’ projesi 7/24 güvenlik ve kamera sistemi ile de ailenizle güven dolu bir yaşam imkanı vadediyor. Özel yaşam ve mahremiyeti önemseyen ‘’Villa Modern’’ projesi tüm villalara dışarıdan özel giriş imkanı ile tasarlanmaktadır. Her villanın kendine özel alanında, yapının hemen yanında, üstü kapatılacak şekilde 2 araçlık otopark bölümü bulunacaktır. Tüm villalarımız talepleriniz doğrultusunda tamamlanacak olup isteğe göre her villaya özel ayrı açık havuz yapılacaktır, yapılacak olan havuzlar ekstra olarak değerlendirilecek olup fiyatlara dahil olmayacaktır.

Ortak alanlar hariç, her villanın arsa payı, zemini ortalama 380-400 m2 civarıdır. Villalarımız, ortak alanlar dahil yaklaşık 430 m2 alana sahiptir. Ancak villaların konumlandırıldığı alandan kaynaklı olarak bazı alan metrekarelerinde farklılıklar görülebilmektedir. Her villa 273 m2 brüt kullanım alanına sahiptir.

Mutfak dolabı, vestiyer, yatak dolabı, Hilton lavaboların yer alacağı villalarımızda mobilyalar 1. Sınıf lake kaplama olacaktır. Islak zeminler 60×120 1.sınıf seramik yapılacaktır. Ayrıca ferdi ısıtma (kombili sistem) olacak ve her villanın kombisi takılacaktır.

Şehrin en iyi okullarına, kreş ve kolejlere 5 dakika yürüme mesafesinde olup şehrin yükselen değeri Yeşilyurt’ta müthiş bir şehir manzarası ile konumlandırılmıştır.

30 yılı aşkın tecrübemizle binlerce insanın yaşamını sürdürdüğü çok sayıda projeye imza atmanın haklı gururunu yaşamakta olan Yiğitcanlar Ha-ka İnşaat olarak ‘’Villa Modern’’ projemizi sunmaktan mutluluk duyarız.

Yiğitcanlar Ha-ka İnşaat’ın ayrıcalıklı dünyasında yerinizi almak için daha fazla beklemeyin!

  • Kategoriler :

  • Tarih :

    Mart 10, 2022

  • Paylaş :

Bizimle Hızlı İletişime Geçebilirsiniz