Hakkımızda

About Us

YİĞİTCANLAR HA-KA İNŞAAT

Ha-Ka İnşaat 1990 yılında, halâ yönetim kurulu başkanlığını yürüten Faruk Yiğitcan tarafından kurulmuş olup faaliyetlerine inşaat malzemeleri satarak başlamıştır. İnşaat sektöründe müşteri ve iş ortakları ile kurmuş olduğu sağlam ilişkiler ve ticari ahlaktan ödün vermeyen tavrıyla kısa sürede büyüme göstermiştir. Kurulduğu günden bu yana hak ve hukuka, ticarette güven teorisine en iyi şekilde bağlılık göstermiş ve tüm faaliyetlerinde bu felsefeyi benimsemiştir. Müşterilerine karşı da bu felsefe ile hep en iyiyi sunmak için azami gayret göstermiştir. Gösterdiği başarılar ile birçok ödüle layık görülen ve inşaat malzemelerinde yapmış olduğu bayilikler ile de markalara değer katan Ha-ka İnşaat, iş ortakları ve müşterilerinin takdiri ile sayısız kere onure edilmiştir. Bir süre sonra ilk inşaat projesine imza atan Ha-ka İnşaat, bu projesinde gördüğü yoğun talep ve takdir neticesinde yeni projelerini de hayata geçirmek için önemli adımlar atmıştır. Sektörün bilinen ve güvenilir iş adamlarından olan Faruk Yiğitcan, kendisine duyulan bu güven ile prestiji, en iyiyi, en güzeli sunma hırsını bir araya getirmiş ve bugünün Ha-ka İnşaat’ının oluşmasını sağlamıştır. Ülkesindeki ekonomik, sosyal, kültürel ve daha birçok alanda yenilikleri takip edip ihtiyaç doğrultusunda esnek çözümler sunmayı, yaşam kalitesi standardını yukarı çekmeyi prensip edinen Ha-ka İnşaat her daim kullandığı son teknoloji, yenilikçi yapısı ve mükemmel mimarisi ile eşsiz yaşam alanları yaratmaya devam etmektedir. Günümüzün önemli değerleri arasında yer alan Ha-ka İnşaat, kendi sektöründe yaptığı başarılı yatırım ve faaliyetlerinin referansı ile geleceğe de ışık tutmaya devam etmektedir. Ha-ka İnşaat ile yapılan yatırımlar, minimum risk ile yatırımcılara hedefledikleri geri dönüşü sağlamaktadır. Müşteri odaklı, güvenilir, dürüst yaklaşımı ile Ha-ka İnşaat büyümeye hızla devam etmektedir.

About Us

Sosyal Sorumluluk

Ha-ka İnşaat, herkesin, her türlü yaşam ortamı ve fırsatından eşit ve tam olarak yararlanabilme hakkının bilincinde olarak insan odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir. Eğitim, kültür, spor, sanat ve çevreye ilişkin sosyal sorumluluk projelerine de tam destek vermektedir. Sosyal sorumluluk projeleri Ha-ka İnşaat tarafından bir görev olduğu için ya da keyfi olarak değil, yaşamın en önemli parçalarından biri olduğu kabul edilerek desteklenmektedir.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI'NIN MESAJI

Ha-ka İnşaat olarak biz kurulduğumuzdan beri ticari ahlaka, etik değerlere ve müşteri memnuniyetine önem vererek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hukuka ve ticari değerlere olan bağlılığımız ile sektörde en iyiyi ve en doğruyu sunmaya çalıştık, bu yolda da devam edeceğiz. Hem günümüz hem de gelecek için günden güne değerini arttıracak, standardı yüksek yaşam alanları inşa ediyoruz. Yapmış olduğumuz projelere gösterilen yoğun ilgiden dolayı büyük bir memnuniyet duyuyor, aldığımız bu güç ile de teknolojik gelişmelere paralel olarak daha büyük, daha prestijli yaşam alanları yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz projelerin altına imzamızı atmaktan da büyük bir gurur duyuyoruz.
Hayata geçirdiğimiz projelerin tamamında; ülkemize ve insanlarımıza faydalı olabilmek için var gücümüzle çalışıyor, bunu da ilkemiz olarak benimsiyoruz. Ülkemizin inşaat alanındaki gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra kültürel, sosyal, eğitim ve çevre anlamında da katkı sağlamayı bir görev kabul ediyoruz. Ülke ekonomisi, refahı ve eğitim düzeyine yönelik katkılarımızı ve toplumsal gelişime yönelik çalışmalarımızı da her projede göstermek ve gerçekleştirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.
Projelerimizin tamamında insan odaklı bir yaklaşım sergiliyor, insanlarımızın kendini daha değerli hissetmesini ve hak ettiği değeri görmesini sağlamaya çalışıyoruz. Ülkenin her anlamda kalkınmasının temelinde, eğitimli ve kişisel/mesleki olarak sürekli gelişim gösteren bireylerin olması gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple projelerimizin tamamında insana hak ettiği değeri vermeye ve yaşatmaya, huzur dolu bir ortam hazırlayarak daha güvenli bir gelecek hazırlamaya özen gösteriyoruz.
Yapılarımızda mimari mükemmelliğe, estetiğe ve prestije büyük önem veriyoruz. Ha-ka İnşaat ile yapılan yatırımların müşteriye geri dönüşünün istenen düzeyde olması en temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Her daim yenilikçi ve yaratıcı olmayı ilke ediniyor, bu özellikleri de insanımızın huzur dolu yuvalarda yaşaması adına kullanıyoruz.
Tabiatın bizlere sunduğu güzellikleri insanımıza azami ölçüde yaşatmak ve bunu yaşatırken de yüksek standartlar eşliğinde huzur dolu bir yuvaya sahip olmalarını sağlamak bizler için çok önemlidir. Bunu sağlayabilmek ve geleceğe yapılan mantıklı yatırımların kaynağını oluşturabilmek adına insanoğluna bağımlılığımızdan da ödün vermeyerek büyük projeler yaratmayı sürdüreceğiz ve bu projelerin altına gururla imza atmaya devam edeceğiz.

Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

”Faruk YİĞİTCAN”
Yönetim Kurulu Başkanı

32 YILLIK TECRÜBE

Ha-ka İnşaat’ın ayrıcalıklı dünyasında yerinizi almak için daha fazla beklemeyin!

Bizimle Hızlı İletişime Geçebilirsiniz