Ana Sayfa
Ana Sayfa     English (US)
Tarihçe
Neredesiniz : Ana Sayfa > Kurumsal

Tarihçe tarihçe


Ha-Ka İnşaat 1990 yılında, halâ yönetim kurulu başkanlığını yürüten Faruk Yiğitcan tarafından kurulmuş olup faaliyetlerine inşaat malzemeleri satarak başlamıştır. İnşaat sektöründe müşteri ve iş ortakları ile kurmuş olduğu sağlam ilişkiler ve ticari ahlaktan ödün vermeyen tavrıyla kısa sürede büyüme göstermiştir. Kurulduğu günden bu yana hak ve hukuka, ticarette güven teorisine en iyi şekilde bağlılık göstermiş ve tüm faaliyetlerinde bu felsefeyi benimsemiştir. Müşterilerine karşı da bu felsefe ile hep en iyiyi sunmak için azami gayret göstermiştir.

Gösterdiği başarılar ile birçok ödüle layık görülen ve inşaat malzemelerinde yapmış olduğu bayilikler ile de markalara değer katan Ha-ka İnşaat, iş ortakları ve müşterilerinin takdiri ile sayısız kere onure edilmiştir. Bir süre sonra ilk inşaat projesine imza atan Ha-ka İnşaat, bu projesinde gördüğü yoğun talep ve takdir neticesinde yeni projelerini de hayata geçirmek için önemli adımlar atmıştır. Sektörün bilinen ve güvenilir iş adamlarından olan Faruk Yiğitcan, kendisine duyulan bu güven ile prestiji, en iyiyi, en güzeli sunma hırsını bir araya getirmiş ve bugünün Ha-ka İnşaat’ının oluşmasını sağlamıştır. Ülkesindeki ekonomik, sosyal, kültürel ve daha birçok alanda yenilikleri takip edip ihtiyaç doğrultusunda esnek çözümler sunmayı, yaşam kalitesi standardını yukarı çekmeyi prensip edinen Ha-ka İnşaat her daim kullandığı son teknoloji, yenilikçi yapısı ve mükemmel mimarisi ile eşsiz yaşam alanları yaratmaya devam etmektedir.

Günümüzün önemli değerleri arasında yer alan Ha-ka İnşaat, kendi sektöründe yaptığı başarılı yatırım ve faaliyetlerinin referansı ile geleceğe de ışık tutmaya devam etmektedir. Ha-ka İnşaat ile yapılan yatırımlar, minimum risk ile yatırımcılara hedefledikleri geri dönüşü sağlamaktadır. Müşteri odaklı, güvenilir, dürüst yaklaşımı ile Ha-ka İnşaat büyümeye hızla devam etmektedir.Etiketler : tarihçe