Ana Sayfa
Ana Sayfa     English (US)
Başkanın Mesajı
Neredesiniz : Ana Sayfa > Kurumsal

Başkanın Mesajı Başkanın Mesajı


Ha-ka İnşaat olarak biz kurulduğumuzdan beri ticari ahlaka, etik değerlere ve müşteri memnuniyetine önem vererek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hukuka ve ticari değerlere olan bağlılığımız ile sektörde en iyiyi ve en doğruyu sunmaya çalıştık, bu yolda da devam edeceğiz. Hem günümüz hem de gelecek için günden güne değerini arttıracak, standardı yüksek yaşam alanları inşa ediyoruz. Yapmış olduğumuz projelere gösterilen yoğun ilgiden dolayı büyük bir memnuniyet duyuyor, aldığımız bu güç ile de teknolojik gelişmelere paralel olarak daha büyük, daha prestijli yaşam alanları yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz projelerin altına imzamızı atmaktan da büyük bir gurur duyuyoruz.

Hayata geçirdiğimiz projelerin tamamında; ülkemize ve insanlarımıza faydalı olabilmek için var gücümüzle çalışıyor, bunu da ilkemiz olarak benimsiyoruz. Ülkemizin inşaat alanındaki gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra kültürel, sosyal, eğitim ve çevre anlamında da katkı sağlamayı bir görev kabul ediyoruz. Ülke ekonomisi, refahı ve eğitim düzeyine yönelik katkılarımızı ve toplumsal gelişime yönelik çalışmalarımızı da her projede göstermek ve gerçekleştirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Projelerimizin tamamında insan odaklı bir yaklaşım sergiliyor, insanlarımızın kendini daha değerli hissetmesini ve hak ettiği değeri görmesini sağlamaya çalışıyoruz. Ülkenin her anlamda kalkınmasının temelinde, eğitimli ve kişisel/mesleki olarak sürekli gelişim gösteren bireylerin olması gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple projelerimizin tamamında insana hak ettiği değeri vermeye ve yaşatmaya, huzur dolu bir ortam hazırlayarak daha güvenli bir gelecek hazırlamaya özen gösteriyoruz. 


Yapılarımızda mimari mükemmelliğe, estetiğe ve prestije büyük önem veriyoruz. Ha-ka İnşaat ile yapılan yatırımların müşteriye geri dönüşünün istenen düzeyde olması en temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Her daim yenilikçi ve yaratıcı olmayı ilke ediniyor, bu özellikleri de insanımızın huzur dolu yuvalarda yaşaması adına kullanıyoruz. Tabiatın bizlere sunduğu güzellikleri insanımıza azami ölçüde yaşatmak ve bunu yaşatırken de yüksek standartlar eşliğinde huzur dolu bir yuvaya sahip olmalarını sağlamak bizler için çok önemlidir. Bunu sağlayabilmek ve geleceğe yapılan mantıklı yatırımların kaynağını oluşturabilmek adına insanoğluna bağımlılığımızdan da ödün vermeyerek büyük projeler yaratmayı sürdüreceğiz ve bu projelerin altına gururla imza atmaya devam edeceğiz.

Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

FARUK YİĞİTCAN
(Yön.Kur.Bşk.)Etiketler : Başkanın Mesajı